Dodaj oferte

Dlaczego warto z nami współpracować

Co nas wyróżnia spośród innych agencji nieruchomości:
- wysokie pozycje na najważniejsze, kluczowe słowa z branży nieruchomości w google.pl
- uczestnictwo  w ZSWO- systemie wymiany ofert zrzeszającym 70 największych i najbardziej popularnych agencji w Szczecinie, podpisują Państwo jedną umowę, a sprzedażą nieruchomości zajmują się wszystkie biura systemu
- własny dział marketingu
- obecność na najbardziej istotnych portalach zajmujących się nieruchomościami
- średnia oglądalność serwisu 7500 odwiedzin/wejść na naszą stronę / miesięcznie
- negocjowalne prowizje

Zachęcamy do zgłoszenia nam oferty sprzedaży Państwa nieruchomości. Pracownik naszej agencji skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia warunków współpracy. Dla naszych klientów oferujemy atrakcyjne i elastyczne warunki.

Dane osobowe

Imię i nazwisko: Rodzaj nieruchomości:
Nr telefonu: Powierzchnia m2
Email: Cena:


Adres nieruchomości

Miasto: Region:
Ulica: Nr domu: Nr lokalu:


Uwagi


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magnolia Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie, w ramach prowadzonej przez Magnolia Nieruchomości działalności gospodarczej, w szczególności zaś dla realizacji celów statystycznych, marketingowych oraz reklamowych Magnolia Nieruchomości , jej kontrahentów i partnerów biznesowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu oraz korekty moich danych osobowych, w tym prawo do żądania zaprzestania ich przetwarzania. Ponadto, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej lub inną drogą elektroniczną informacji marketingowych oraz reklamowych Magnolia Nieruchomości oraz jej kontrahentów i partnerów biznesowych.